Karma futbol organizasyonu

Gününüz sporla geçsin.

Karma futbol nedir?

Karma futbol macabasla.com'un düzenlediği halı saha maçlarının adıdır, birbirini tanımayan 14 veya 12 kişinin halı sahada maç yapmasıdır maçı Macabasla.com hakemi yönetir ve oyuncuları 7 şerli olarak belirler maçı oynatır size sadece maç yapmak kalır. Macabasla.com önceden belirlediği bir bölgede halı saha maçı yapmaya karar verir bunu web sitesinden en az 20 gün öncesinden yayınlar ve halı saha maçı severlerden katılmak isteyenler formu doldurun veya whatsapp iletişim numarasından bizimle iletişime geçin 14 kişi veya 12 kişi toplanınca halı saha tutulur ve saha bilgileri. tüm oyunculara gönderilir maçta macabasla.com hakemi bulunur maçı yönetir oyuncuları 7 şerli veya 6 şarlı olarak belirler size sadece maç yapmak kalır ücretler kişi başı ücretlerdir ve çok ucuz ücretlerdir.

isim yazdır

Karma futbol maçına ismini yazdır.

Karma futbol maçına isminizi yazdırırsanız karma futbol listesinde en az 12 kişi toplanınca sizi maça davet ederiz. maça gelmek isterseniz maçtan 3 gün öncesi kişi başı ücreti yatırmalısınız. Maç ücretini herkes kendi payına düşen ücreti öder. Bu yüzden maç ücretleri çok uygun ücretlerdir maçı Macabasla.com hakemi yönetir ve Macabasla.com sizi maçtan önce takım olarak listelemiştir siz sadece sahaya gelir ve maçı oynarsınız.

isim yazdır

Karma futbolda yaş kategorisi.

Karma futbolda yaş sınırı yoktur 6 yaşından, ben koşarım diyen her yaşa kadar listeye isimleri yazabiliriz. Tabiki her yaş kategorisini bir birinden ayırıyoruz fakat şunu unutmayın bir sporcu 6 yaşından itibaren spora başlar bu yüzden spora küçüklükten itibaren başlamak en mantıklısıdır.

isim yazdır