Gününüz sporla geçsin ⚽️

Hakem kirala

Halı saha maçınıza hakem isteyebilirsiniz rakiplerin birbileriyle yapacakları maçları tarafsız bir hakemin yönetmesi önemlidir. Macabasla.com hakemi kiralayabilirsiniz.

Hakem ol

Halı saha maçlarına bölgenizde veya istediğiniz bir bölgede maç başı ücretiyle hakem olarak gitmek isterseniz formu doldurun halı saha maçlarına ücretli hakem olarak gidin .

Saha kirala

Halı saha kiralamak mı istiyorsunuz? halı saha kiralamak için halı saha gezmenize zaman kaybetmenize son veriyoruz çünkü macabasla.com ile halı saha kiralamak bir tık ötede tıklayın sahanızı bulun ve kiralayın.

Halı sahanı online kiralat

Halı saha işletiyorsanız tarih,saat,fiyat bilginizi girersiniz ve boş saatlerinizi ve fiyatınızı herkes görebilir ve sahanızı online kiralatabilirsiniz. sistem oldukça basittir. halı saha kiralamak isteyenler fiyatları görüp kiralayabilir.

Karma futbol nedir

Karma futbol ile artık futbol severlerin canı hiç sıkılmayacak çünkü her hafta birbirini tanımayan 14 kişi toplanıyoruz ve halı saha maçı yapıyoruz katılmak çok kolay formu doldurun yerinizi ayırtın.

Halı saha maçı katıl

Halı saha maçları yapıyoruz bunun diğer adıda karma futboldur yani birbirini tanımayan 12 veya 14 kişi toplanıyoruz halı saha maçını yapıyoruz maçı macabasla.com hakemi yönetir siz sadece maçınızı yaparsınız.

Balon futbolu katıl

Balon futbol Karması ile belirlediğimiz tarihlerde balon futbolu maçları yapıyoruz. katılmak için formu doldurmanız yeterli

Balon futbol nedir

Balon futbolu, balon futbolu toplarıyla oynanan zevkli bir oyundur ayın belirli zamanlarında kişi başı ücretiyle gelip oynayabilirsiniz

Rakip bul nedir

Rakip bul, halı saha maçlarınıza online halı saha rakip bulma sistemidir formu doldurun rakiplerinizi bulun

Halı saha rakip bul

Halı saha maçlarınıza takımınız hazır fakat rakip bulamıyormusunuz? artık böyle bir sorununuz yok çünkü formu doldurun rakipler sizi görsün ve rakibinizi bulun.

Squash nedir

Squash iki kişinin oynadığı duvar tenisidir gelişime açık ve çok sağlıklı bir spordur. her yaş kategorisinde oynanabilecek harika bir spordur

Squash bayanlar

Squash kadınlar arasında partner bulma sorununuz yok formu doldurun squash partnerinizi bulun.

Tenis

Tenis maçı yapmak için kendinize rakip bulamıyorsanız artık böyle bir sorununuz yok çünkü formu doldurun ve tenis partneriniz online olarak bulun.

Yetenekli oyuncular

Eğer futbol kulübüyseniz yenetekli oyuncular listemizdeki oyuncuları denemenizi öneririz çünkü çok yetenekli kişileri buraya yazmaktayız.